AKTUALNOŚCI

Wodociągi dostały nagrodę

Podczas 20-tej jubileuszowej gali edycji programu "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY", MPWiK Spółka z o.o. zostało nagrodzone certyfikatem.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” ma wieloletnią tradycję. Program powstał w odpowiedzi na konkurs ogłoszony w 1997 r. przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obecnie: PARP), na projekty dotyczące promocji kultury przedsiębiorczości w Polsce.

 

czytaj więcej

Zostań Naszym Dostawcą

 - W miesiącu październiku 2017r MPWiK wdrożyło Platformę Zakupową – platformazakupowa.pl” firmy OpenNexus - w celu realizacji i usprawnienia  procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców.

 - Platforma Zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji  z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio  na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych.

 - Każdy potencjalny Dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny  dostęp do Platformy Zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK  wysyłane są na skrzynkę e-mail Dostawcy.

 - Jeśli chcą Państwo zostać Dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/mpwik_wloclawek

 Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora  publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych  pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak:

 - Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

e-faktura

Szanowni Państwo, drodzy Klienci,

 

Zapraszamy Was do grona odbiorców naszych usług, którzy wspólnie z nami wspierają ochronę środowiska naturalnego a jednocześnie oszczędzają to, co równie ważne, czyli czas i pieniądze korzystając z e-faktury.

czytaj więcej

iBOK - Internetowe Biuro Obsługi Klienta

 Informujemy, że uruchomiliśmy iBOK, czyli bezpłatną usługę internetową, dzięki której Klienci MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku po zalogowaniu, uzyskają dostęp do:

czytaj więcej

Godziny urzędowania

Informujemy, że w MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku przyjmowanie interesantów i załatwianie spraw odbywa się:

w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 7.00-14.00

 

Wpłaty gotówkowe dokonywane przez Klientów indywidualnych przyjmowane są:

 

- w kasie Spółki w dni robocze w godzinach: 7.00 - 14.00 - bez prowizji, akceptujemy płatności kartą (Visa, Mastercard, Maestro) oraz Blik

 

- w Banku BOŚ we Włocławku ul. Kościuszki 15 - prowizja 1,- zł.

 

 

Godziny urzędowania:

w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 6.30-14.30

Telefony podstawowe:

Faktury i odczyty: 54 23 01 804 do 809

Windykacja: 54 23 01 803

Wymiana wodomierzy: 54 23 01 834

Pogotowie sieci wod.-kan.:

994

54 23 01 832

Centrala: 54 23 01 700

Sekretariat: 54 23 01 711

 

Jak podłączyć wodę i odprowadzić ścieki ?

Formularze do pobrania

Internetowe Bioru Obsługi Klienta