Badanie satysfakcji Klienta


Zachęcamy do wypełnienia ankiety
dotyczącej satysfakcji naszych klientów znajdującej się w zakładce:
wypełnij ankietę

AKTUALNOŚCI

Zmiana szaty graficznej faktur MPWiK

Od dnia 28 listopada 2018 r. nastąpiła zmiana sposobu wydruku faktur

czytaj więcej

Umowa podpisana

 W dniu 11.09.2018 r. Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku, podpisał umowę na wykonanie zadania „Modernizacja i przebudowa infrastruktury kanalizacyjnej w rejonie Al. Jana Pawła II we Włocławku”, które realizowane będzie w ramach Projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracji Włocławek III etap” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

czytaj więcej

Toaleta to nie śmietnik!

MPWiK Sp. z o.o. przypomina, że sedesu nie należy traktować jak kosza na śmieci. Sieć kanalizacyjna jest zaprojektowana tak, by przyjmować ścieki z naszych domów, nieczystości sanitarne i papier toaletowy. Śmieci wrzucone do toalety, mogą zapchać nie tylko sedes, ale również wewnętrzną kanalizację budynku i stać się przyczyną poważnej awarii.

 

czytaj więcej

Nowe taryfy na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku informuje, że Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zatwierdził taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Włocławek.
 Taryfa zatwierdzona została na okres trzech lat i obowiązuje od 28 czerwca br. Szczegóły znajdują się w panelu: taryfy i uslugi

Wymieniamy sieć wodociągową

W związku z realizacją przez MPWiK Sp. z o.o. projektu pn. „Modernizacja i wymiana sieci wodociągowych z przyłączami w aglomeracji m. Włocławek (ul. Wojska Polskiego, Papieżka, Weselna), informujemy, że od 4 czerwca br. zmieni się organizacja ruchu w obrębie ul. Wojska Polskiego.

czytaj więcej

Umowa podpisana

Podpisano umowę z Wykonawcą zadania pod nazwą „Renowacja sieci kanalizacyjnej w aglomeracji Włocławek – cz. 3” w ramach Projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracji Włocławek III etap”

 

czytaj więcej

Nasze sieci będą jak nowe

Modernizacja przepompowni ścieków, przebudowa sieci wodociągowej czy renowacja kanałów sanitarnych, to tylko niektóre inwestycje realizowane obecnie przez włocławskie Wodociągi.

 

Inwestycje MPWiK Sp. z o.o. prowadzone są w ramach projektu pn. „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracji Włocławek III etap.” Projekt uzyskał ponad 39 mln zł dofinansowania ze środków Funduszu Spójności, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata  2014-2020.  Planowany całkowity koszt realizacji projektu z podatkiem VAT wynosi około 75,7 mln zł

czytaj więcej

To będzie duża inwestycja

Magistrala wodociągowa znajdująca się pod włocławskim mostem zostanie przebudowana. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. wybrało wykonawcę tego przedsięwzięcia.

 

czytaj więcej

Wodociągi dostały nagrodę

Podczas 20-tej jubileuszowej gali edycji programu "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY", MPWiK Spółka z o.o. zostało nagrodzone certyfikatem.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” ma wieloletnią tradycję. Program powstał w odpowiedzi na konkurs ogłoszony w 1997 r. przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obecnie: PARP), na projekty dotyczące promocji kultury przedsiębiorczości w Polsce.

 

czytaj więcej

Zostań Naszym Dostawcą

 - W miesiącu październiku 2017r MPWiK wdrożyło Platformę Zakupową – platformazakupowa.pl” firmy OpenNexus - w celu realizacji i usprawnienia  procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców.

 - Platforma Zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji  z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio  na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych.

 - Każdy potencjalny Dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny  dostęp do Platformy Zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK  wysyłane są na skrzynkę e-mail Dostawcy.

 - Jeśli chcą Państwo zostać Dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/mpwik_wloclawek

 Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora  publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych  pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak:

 - Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

e-faktura

Szanowni Państwo, drodzy Klienci,

 

Zapraszamy Was do grona odbiorców naszych usług, którzy wspólnie z nami wspierają ochronę środowiska naturalnego a jednocześnie oszczędzają to, co równie ważne, czyli czas i pieniądze korzystając z e-faktury.

czytaj więcej

iBOK - Internetowe Biuro Obsługi Klienta

 Informujemy, że uruchomiliśmy iBOK, czyli bezpłatną usługę internetową, dzięki której Klienci MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku po zalogowaniu, uzyskają dostęp do:

czytaj więcej

Godziny urzędowania

Informujemy, że w MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku przyjmowanie interesantów i załatwianie spraw odbywa się:

w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 7.00-14.00

 

Wpłaty gotówkowe dokonywane przez Klientów indywidualnych przyjmowane są:

 

- w kasie Spółki w dni robocze w godzinach: 7.00 - 14.00 - bez prowizji, akceptujemy płatności kartą (Visa, Mastercard, Maestro) oraz Blik

 

- w Banku BOŚ we Włocławku ul. Kościuszki 15 - prowizja 1,- zł.

 

 

Godziny urzędowania:

w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 6.30-14.30

Telefony podstawowe:

Faktury i odczyty: 54 23 01 804 do 809

Windykacja: 54 23 01 803

Wymiana wodomierzy: 54 23 01 834

Pogotowie sieci wod.-kan.:

994

54 23 01 832

Centrala: 54 23 01 700

Sekretariat: 54 23 01 711

 

Formularze do pobrania

Internetowe Bioru Obsługi Klienta